پلاسکوی جدید

اجرای عملیات ساخت پلاسکوی جدید در دهه مبارک فجر

به مناسبت دهه مبارک فجر عملیات ساخت پلاسکوی جدید کلید خورد
در پی اعلام قبلی مهندس سعیدی کیا رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ، اجرای عملیات ژئو تکنیک از دهم آذر ماه گذشته و عملیات خاکبرداری از پنج شنبه ۱۹ بهمن ماه همزمان با هشتمین روز از دهه فجر آغاز شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ،مهندس یاری مدیر شرکت رامان گفت: با وجود مشکلاتی جهت صدور مجوز های قانونی  از سوی برخی مراجع مرتبط  که با رایزنی های گسترده در حال مرتفع شدن آنها هستیم ،عملیات خاک برداری آغاز شده است .

وی با اشاره به  تمرکز توان بنیاد مستضعفان برای اجرای هر چه سریعتر این پروژه، سرعت بخشی به عملیات خاک برداری را منوط به همکاری مالکان سرقفلی ساختمان  ۵ طبقه برای تخلیه وتخریب  هر چه زودتر ساختمان اعلام کرد و گفت : خوشبختانه گروهی از ساکنان ساختمان پنج طبقه با مجریان پروژه  هماهنگی و همکاری قابل تقدیری داشته اند ولی برای جلوگیری از کندی عملیات اجرایی این بخش پروژه نیاز به همکاری همه کسبه است  تا برنامه زمان بندی پروژه با تاخیر و کندی مواجه نشود .

مهندس یاری با اشاره به حجم گسترده عملیات خاک برداری که در نوع خود برای منطقه پر ترافیک کلان شهر تهران تقریبا بی سابقه است ضمن عذر خواهی از همسایگان مجاور ساختمان  به جهت برخی مزاحمت های ناخواسته پیش آمده ابراز امیدواری کرد تا همه مردم  و مسوولان این منطقه  با ادامه  همکاری با مجریان  و دست اندرکاران به انجام پروژه کمک نمایند.

ایشان در ادامه  اهم اقدامات انجام شده از آغاز اجرای پروژه را چنین توضیح داد: از ۱۱ گمانه  هر کدام به عمق ۹۰ متر، تا کنون ۳۶۰ متر ،  از ۱۱ گمانه دستی  جمعاً چهار گمانه جمعابه عمق کلی ۱۲۰ متر  تا کنون حفاری شده است و با توجه به تحویل رسمی پارکینگ اکبر  به سایت پروژه  دو دستگاه حفاری نیز به تجهیزات مستقر اضافه شده است .

وی افزود: اجرای این گمانه ها برای گرفتن نمونه خاک  در بخش های عمیق  زمین برای  آزمایشات مکانیک خاک صورت گرفته تا نتایج آنها  برای  اعلام نظر و تایید رسمی سازمان نظام مهندسی کشور ارسال  شود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *