انتصاب و معارفه ۲ معاون سازمان بنادر و دریانوردی

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در احکام جداگانه‌ای، جلیل اسلامی و سعید سید علایی را به‌عنوان عضو هیئت عامل و معاونان امور دریایی و برنامه‌ریزی و توسعه منابع سازمان بنادر و دریانوردی منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، در مراسمی با حضور محمد راستاد؛ معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، اعضای هیئت عامل، مدیران کل ستادی و بنادر کشور و کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی، جلیل اسلامی و سعید سید علایی به سمت عضو هیئت عامل و معاونان امور دریایی و برنامه‌ریزی و توسعه منابع این سازمان معرفی و از خدمات و تلاش‌های هادی حق‌شناس؛ معاون سابق امور دریایی و منصور آرامی؛ معاون سابق برنامه‌ریزی و توسعه منابع این سازمان تجلیل و قدردانی شد.

سعید سیدعلایی پیش‌ازاین مشاور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در امور نوسازی و تحول منابع انسانی بوده است و معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی را نیز در کارنامه دارد.

عضو هیئت‌مدیره شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی هما، مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی راه و شهرسازی، مدیرکل امور مالی سازمان عمران و بهسازی شهری ایران و مدیرکل درآمد و مشارکت‌های سازمان ملی زمین و مسکن از مهم‌ترین مسئولیت‌های سیدعلایی در مجموعه وزارت راه و شهرسازی بوده است.

جلیل اسلامی نیز دارای کارشناسی ارشد مدیریت دریایی از دانشگاه جهانی دریانوردی مالمو سوئد و دانشجوی دکترای زنجیره تأمین و لجستیک دانشگاه امیرکبیر است و پیش‌ازاین مشاور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی بوده است. عضو هیئت عامل و معاون امور بندری و اقتصادی، مدیرکل امور بندری، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان و معاون فنی مهندسی بنادر و دریانوردی استان‌های خوزستان و بوشهر از دیگر مسئولیت‌های جلیل اسلامی در سازمان بنادر و دریانوردی بوده است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *