ترافیک

توقف های غیر مجاز یکی از عوامل اصلی ترافیک در نقاط شهری است

ترافیک
ترافیک

غرب استان تهران-رئیس پلیس راهور غرب استان تهران گفت:یکی از عوامل اصلی ترافیک به توقف های غیر مجاز معطوف می شود که برخورد قاطعانه با این موضوع با جدیت در دستور کار قرار گرفته است.
 

سرهنگ محمد صادق صادقی با اشاره به لزوم پرهیز و اجتناب رانندگان خودروها از توقف و پارک وسایل نقلیه در محدوده های توقف ممنوع، اظهار داشت: متأسفانه برخی از مالکان و رانندگان وسایل نقلیه با پارک دوبل  و توقف در محدوده های توقف ممنوع، مسبب بی نظمی و گره های ترافیکی می شوند.

رئیس پلیس راهور غرب استان تهران عنوان کرد:برای مقابله با این موضوع، طرحی در دستور کار قرار گرفته که به واسطه آن مقرر است خودروهایی که به صورت غیر مجاز و دوبل در معابر پرتردد یا زیر تابلو های توقف ممنوع پارک می کنند به پارکینگ منتقل شوند.

وی افزود: تلاش ما در شهرستان های غربی استان تهران به بهبود روند حمل و نقل و رفع گره ها و نارسایی های ترافیکی استوار است، اما نباید از نظر دور داشت که حصول موفقیت در این امر در گام نخست منوط به رعایت قوانین و حرکت در چارچوب ضوابط تعریف شده در حوزه راهنمایی و رانندگی  توسط شهروندان است.

رئیس پلیس راهور غرب استان تهران با اشاره به نقش حائز اهیمت قانون مداری در پیشگیری از بروز سوانح راهنمایی و رانندگی و تصادفات، عنوان کرد:یکی از چالش های شهرستان های غرب استان تهران، مشمول کم توجهی برخی از رانندگان به جلو و صحبت با تلفن همراه در حین رانندگی می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *