تکذیب دپو خودرو بدون پلاک در پارکینگ‌‌‌ تحت تملک مهرآباد/پارکینگ‌ یاد شده مربوط به فرودگاه نیست

مدیرکل فرودگاه مهرآباد گفت: پارکینگ‌های فرودگاه مهرآباد به منظور ارئه خدمات به مسافران و مراجعان فرودگاهی و جزو تسهیلات فرودگاهی به شمار می‌آید و اجازه هیچگونه فعالیت دیگری به بهره‌برداران پارکینگ‌ها داده نمی‌شود.

به گزارش سایت خبری صنعت حمل و نقل ابراهیم مرادی درباره موضوع «دپو خودرو در یکی از پارکینگ‌های فرودگاه مهرآباد» که از سوی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی عنوان شده بود، اظهار داشت: ‌فرودگاه بین المللی مهرآباد با سه پارکینگ مسافری و یک پارکینگ اداری با ظرفیتی معادل ۵۰۰۰ خودرو صرفاً ‌نسبت به ارائه خدمات تسهیلات فرودگاهی اقدام می‌کند.

به نقل از خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، وی درباره ‌خبر منتشر شده مبنی بر احتکار خودرو در محدوده فرودگاه مهرآباد به نقل از سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: درواقع پارکینگ مذکور یکی ‌از پارکینگ‌های اختصاصی دستگاه‌ها و ارگان‌های مستقر در محدوده فرودگاه است. مدیرکل فرودگاه مهرآباد گفت: پارکینگ‌های فرودگاه مهرآباد به منظور ارائه خدمات به مسافران و مراجعان فرودگاهی و جزو تسهیلات فرودگاهی به شمار می‌آید و اجازه هیچگونه فعالیت دیگری به بهره‌برداران پارکینگ‌ها داده نمی‌شود.‌ مرادی تاکید کرد: در پارکینگ‌های تحت تملک فرودگاه بین المللی مهرآباد که در مقابل ترمینال‌های مسافری است، صرفاً مسافران و مراجعان فرودگاهی استفاده می‌کنند و امکان تردد خودروهای فاقد پلاک در آنها میسر نیست، ضمن اینکه پارکینگ‌های مذکور مورد بازرسی مستمر پلیس فرودگاه است. مدیرکل فرودگاه مهرآباد اضافه کرد: همچنین ‌تابلو‌های اعلان ظرفیت پارکینگ‌ها در معابر اصلی فرودگاه به‌منظور اطلاع‌رسانی به مراجعان، تغییرات لحظه‌ای ترددها را منعکس می‌کند. به گزارش فارس، مسعود رایگانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی، روز گذشته اعلام کرده بود: در یکی از پارکینگ‌های فرودگاه مهرآباد حدود ۸۰۰ خودرو بدون پلاک دپو شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *