ایستگاه شهر آفتاب

خدمات قطارهای مترو با توجه به نمایشگاه کتاب بیشتر خواهد شد

با توجه به برگزاری نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب دکتر محمد احمدی بافنده، مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، توضیحاتی را در خصوص برنامه فوق العاده مترو در زمینه خدمات رسانی به مسافران نمایشگاه کتاب ارائه کرد: صبح روز ۱۳ اردیبهشت، مسافرگیری مترو تهران به سمت شهر آفتاب آغاز می‌شود و مسافران می‌توانند از ساعت ۸ و سی دقیقه صبح تا ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه شب از خدمات این ایستگاه استفاده کنند.

وی در ادامه به فاصله گذر قطارهای مترو در ایستگاه شهر آفتاب اشاره کرد و گفت: فاصله گذر حرکت قطارها در ایستگاه شهر آفتاب هر ۱۵ دقیقه پیش بینی شده و برنامه حرکت قطارها در خط یک به روال سابق است.
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران با تاکید بر اینکه برای زمان‌های پرتردد در امتداد خط ۱ و ایستگاه شهر آفتاب حرکت‌های فوق العاده در نظر گرفته شده است، افزود: بازدید کنندگان به هیچ عنوان دغدغه‌ای برای رفت و آمد به نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران نخواهند داشت.
احمدی بافنده تصریح کرد: انشعاب خط یک مترو تهران به سمت نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب از ایستگاه شاهد آغاز می‌شود و بازدید کنندگان نمایشگاه کتاب تهران می‌توانند از تمام ایستگاه‌های خط یک برای رسیدن به ایستگاه شهر آفتاب بر اساس اعلام صورت گرفته در هر قطار استفاده کنند و یا اینکه در ایستگاه شاهد سوار قطارهای اعزامی به سمت نمایشگاه شوند.
به گفته مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران بازدید کنندگان می‌توانند از خط ۳ مترو تهران هم برای رسیدن به نمایشگاه کتاب استفاده کنند. وی در این خصوص گفت: مسافران مترو در خط سه که قصد عزیمت به شهر آفتاب را دارند نیاز به تعویض خط ندارند؛ این مسافران می‌توانند در ایستگاه آزادگان از مترو پیاده شوند و از اتوبوس های مستقر شده در مجاورت این ایستگاه برای رسیدن به نمایشگاه کتاب استفاده کنند.
گفتنی است، سی‌اُمین نمایشگاه کتاب تهران با شعار «یک کتاب بیشتر بخوانیم» از تاریخ ۱۳ تا ۲۳ اردیبهشت ماه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *