قیمت بلیت هواپیما تغییری نکرده است

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، در پی انتشار خبری مبنی بر فروش قیمت پرواز تهران- کیش- تهران به سه میلیون تومان گفت: تاکنون تصمیمی برای افزایش نرخ بلیت هواپیما گرفته نشده و شرکت‌های هواپیمایی کماکان بر اساس دامنه نرخ‌های اعلام‌شده به سازمان اقدام می‌کنند که سقف و کف اعلام‌شده توسط شرکت‌ها حتی بیزینس کلاس با این قیمت فاصله بسیار دارد.

رضا جعفر زاده با بیان اینکه شرکت‌های هواپیمایی ملزم به مدیریت نحوه فروش بلیت‌های خود هستند گفت: ملاک نرخ بلیت هواپیما کلاس نرخی است که شرکت‌ها توافق و اعلام کرده‌اند و بیرون از دامنه نرخ‌ها تخلف محسوب می‌شود.

وی افزود: با هرگونه تخلف از طرف مراکز فروشی که از طریق مکاتبه شرکت‌های هواپیمایی با سازمان هواپیمایی کشوری، بازرسی بازرسان دفتر نظارت و یا گزارش مردمی که موجب بی‌نظمی و اخلال در نظام بازار و تضییع حقوق شهروندان شود برخورد خواهد شد.

جعفر زاده نحوه برخورد با متخلفان را تعلیق و لغو دفاتر دارای مجوز از سازمان و معرفی به مبادی ذی‌ربط در مورد آن دسته از وب‌سایت‌هایی که مجوز ندارند عنوان کرد و از متقاضیان خواست هرگونه فروش بلیت خارج از چارچوب تعیین‌شده از طریق سایت سازمان www.cao.ir گزارش شود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *