منطقه آزاد اروند دروازه توسعه اقتصادی خوزستان

منطقه آزاد اروند دروازه توسعه اقتصادی خوزستان

منطقه آزاد اروند دروازه توسعه اقتصادی خوزستان

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند با اشاره به نقش توسعه‌ای این منطقه در خوزستان گفت: منطقه آزاد اروند با امکانات و ظرفیت‌هایی که در زمینه‌های مختلف دارد، می‌تواند دروازه توسعه اقتصادی کل استان و منطقه جنوب غرب کشور باشد.

اسماعیل زمانی ‌زاده با اشاره به اهداف منطقه آزاد اروند برای توسعه استان و جذب سرمایه‌گذار اظهار کرد: اهداف بلندمدت منطقه آزاد، توسعه جمعیتی بر اثر فعالیت‌های اقتصادی و همچنین توسعه اقتصادی منطقه است که عمدتاً همه این مسائل علاوه بر منطقه، شامل استان نیز می‌شود.

وی در خصوص دوران پسابرجام افزود: پس از برجام سرمایه‌گذاران خارجی متعددی برای سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد اروند مراجعه کرده‌اند و در این زمینه و شرایط، منطقه آزاد اروند برای جذب هر چه بیشتر سرمایه‌گذاری در منطقه تلاش خواهد کرد.

زمانی ‌زاده با اشاره به اقدامات انجام‌شده در زمینه جذب سرمایه‌گذار تصریح کرد: سرمایه‌گذاران تاکنون چندین مورد شرکت ثبت کرده‌اند و بعضاً مشغول مذاکرات و اجرای پروژه‌های متفاوتی هستند.
وی گفت: منطقه آزاد اروند به دنبال تسهیل‌گری شرایط برای جذب سرمایه‌گذار است و در این زمینه هر اقدامی که نیاز باشد انجام می‌دهیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *