۵۵ هزار و ۵۸۹ مسافر مترو از دستگاه‌های کتاب‌خوان استفاده کردند

با اجرای طرح «کتابخانه‌ای به وسعت یک شهر» ۵۵ هزار و ۵۸۹ مسافر مترو در بازده زمانی  اسفند ۹۷ تاپایان اردیبهشت  ۱۳۹۸ از این طرح استفاده کرده‌اند. مدیر ارتباطات شرکت بهره برداری مترو اعلام کرد این آمار برای ۲۱ ایستگاهی است که مجهز به دستگاه کتابخوانی است.

به گزارش وبسایت شرکت بهره برداری راه‌آهن تهران و حومه، محسن محمدیان مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با اشاره به اجرای طرح دسترسی رایگان مسافران مترو به یکی از سامانه های مجازی کتاب توسط گوشی هوشمند و یا تبلت با عنوان «کتابخانه ای به وسعت یک شهر» افزود: آمارها تا پایان اردیبهشت ماه سال ۹۸ نشان داد که بیش از ۵۵ هزار و ۵۸۹ مسافر از این طرح استفاده کرده‌اند.

در حال حاضر ۷۰ دستگاه برای اتصال رایگان شهروندان و مسافران به این سامانه در ۲۱ ایستگاه شامل تجریش، قلهک، شاهد، بهارستان، تهران (صادقیه)، تئاتر شهر، مصلی امام خمینی، میدان انقلاب اسلامی، میدان ولی‌عصر، میدان شهدا، شهرک اکباتان، بیمه، فرهنگسرا، آزادگان، امام خمینی، شادمان و میدان آزادی وجود دارد.

وی در ادامه افزود: مسافران مترو در ایستگاه‌هایی که فیدباکس در آن نصب شده است می‌توانند به مدت یک ساعت از کتاب های این نرم افزار به صورت رایگان استفاده کنند البته پس از خارج شدن از مترو، نگران کتابی که در حال مطالعه آن بوده‌اند، نباشند چرا که می‌توانند در سفر بعدی ادامه کتاب را مطالعه کنند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *